KONST / Litografier / Färglitografi 12968412
nr 1296 8412
Färglitografi
Erik Olsson. Signerad, numrerad 317/360. Motivet: 38x54 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 9 december 2019
kl 18:00:14
300 kr
400 kr